Collier armband örhängen

Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen
Collier armband örhängen

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

COLLIER, ARMBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt, svart fasettslipat glas, omkring 1800, collier med en droppformation i rosett samt fäste med sammetsband, droppformation avtagbar, längd 33 cm, armbandets längd ca 18,5 cm, säkerhetskedja ej öppningsbar, örhängen droppformade, höjd inkl. krok 4,5 cm

Zustandsbeschreibung

Glas med repor och skador

690568

2019-10-17