Collier armband örhängen
Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
COLLIER, ARMBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt, svart fasettslipat glas, omkring 1800, collier med en droppformation i rosett samt fäste med sammetsband, droppformation avtagbar, längd 33 cm, armbandets längd ca 18,5 cm, säkerhetskedja ej öppningsbar, örhängen droppformade, höjd inkl. krok 4,5 cm
Zustandsbeschreibung
Glas med repor och skador
690568
2019-10-17