Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STOR SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, för 2 ljus, höjd ca 134 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bronserad, mindre lagningar
690577
2019-10-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner