Stor spegellampett

Stor spegellampett
Stor spegellampett
Stor spegellampett
Stor spegellampett
Stor spegellampett
Stor spegellampett

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STOR SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, för 2 ljus, höjd ca 134 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bronserad, mindre lagningar

690577

2019-10-17