Stolar bord Johansson design Markaryd

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR , BORD, 7 delar, Diskus/Venus, Johanson Design, Markaryd, 1960-tal, bord med skiva i marmormönstrad laminat fot i kromad metall, 6 stolar i rött konstläder med kromad fot, sitthöjd ca 46 cm, bordets höjd 70 diameter 120 cm

Stolarna delvis med skador, och slitage

690583

2019-10-17