Åke Nothberg Norr Mälarstrand

Åke Nothberg Norr Mälarstrand
Åke Nothberg Norr Mälarstrand
Åke Nothberg Norr Mälarstrand
Åke Nothberg Norr Mälarstrand
Åke Nothberg Norr Mälarstrand
Åke Nothberg Norr Mälarstrand
Åke Nothberg Norr Mälarstrand
Åke Nothberg Norr Mälarstrand

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE NOTHBERG (1891-1973): Norr Mälarstrand, signerad och daterad Åke Nothberg 1948, olja på pannå, 38x46 cm

Svensk privatsamling

690596

2019-10-28