Alfred Wetterström gouache Riddarholmen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Riddarholmen, signerad och daterad Alf. Wetterström -22, gouache, ca 28x48 cm

Svensk privatsamling

690599

2019-10-28