Alfred Wetterström gouache Stockholms Ström

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Båtliv på Stockholms Ström, signerad och daterad Alf. Wetterström -22, gouache, ca 28x48 cm

Svensk privatsamling

690600

2019-10-28