Oidentifierad konstnär Gustav Adolfs torg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1800-tal): Gustav Adolfs torg i skymning, olja på pannå, 22x32,5 cm

Svensk privatsamling

690602

2019-10-28