Johannes Gebhard Utsikt från Nationalmuseum

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES GEBHARD (Finland 1894-1976): Utsikt från Nationalmuseum, signerad och daterad Joh. G-d 1925 och på bladets baksida betitlad och signerad Joh. Gebhard, akvarell, 27,5 x 38 cm

Svensk privatsamling

690603

2019-10-28