Klubbat för:
620 EUR
800 EUR
ILMARI TAPIOVAARA, STOL, "Crinolette", Asko 1960-tal, vitlackerad, etikettmärkt, höjd 73 cm, bredd 68 cm
Lättare bruksskick.
690604
2019-11-03