Ilmari Tapiovaara Crinolette stol

Klubbat för:

620 EUR

800 EUR

ILMARI TAPIOVAARA, STOL, "Crinolette", Asko 1960-tal, vitlackerad, etikettmärkt, höjd 73 cm, bredd 68 cm

Lättare bruksskick.

690604

2019-11-03