Ettore Tito

Ettore Tito
Ettore Tito
Ettore Tito
Ettore Tito

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETTORE TITO (1859-1941), delvis handkolorerad litografi, signerad, numrerad 16/500, ca 32x22 cm

Skador: Gulnat papper

690607

2019-10-16