Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ETTORE TITO (1859-1941), delvis handkolorerad litografi, signerad, numrerad 16/500, ca 32x22 cm
Skador: Gulnat papper
690607
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här