Textil djajim

Textil djajim
Textil djajim

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEXTIL, s ka djajim, old/semiantik, vävd, ca 265x155 cm

Smärre slitage/skador

690631

2019-10-18