Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALEXANDER LERVIK, barstolar, 2 st., Piano, förkromat stål och s k Purgummi (gjutet gummi), 2010-tal, Johanson Design, formgivna 2007, sitthöjd ca 60 cm
Bruksslitage
690637
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här