Kaj Franck Prisma vas

Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas

Klubbat för:

580 EUR

600 EUR

KAJ FRANCK, VAS. Prisma, signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö -62, blått, gultonat och klart glas, höjd 21,5 cm

Sedvanligt slitage

690648

2019-11-03