Klubbat för:
580 EUR
600 EUR
KAJ FRANCK, VAS. Prisma, signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö -62, blått, gultonat och klart glas, höjd 21,5 cm
Sedvanligt slitage
690648
2019-11-03