Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Swedish Grace, 1920-tal, etsat och slipat glas med floral dekor, diameter ca 35 cm, höjd exl. upphängning ca 25 cm
Kantnagg, ej funktionstestad
690649
2019-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här