Spegel med konsollbord

Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyklassicism, bägge med svärtade stommar och skuren dekor, konsolbordet med skiva i marmor, spegeln med fasseterat glas, total höjd ca 298 cm, bredd ca 99 cm

Åldersrelaterat slitage, avslag på spegelns bas, marmorskivan med fläckar

690659

2019-10-19