Bokhylla jugend

Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets första kvartal, jugend, 3-delad stomme i bonad björk, underdelen med 2 skåpsektioner varav 1 med bakomliggande hyllor, samt. 1 med bakomliggande hyllor och bryåsektion, 2 lösa överdelar med lösa hyllplan, höjd ca 255 cm, yttermått ca 201x49 cm

Bruksslitage, bysåsektionens beslag senare, höger skåpdörr svåröppnad

690660

2019-10-19