Per Månsson oljemålning

Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

6 000 SEK

PER MÅNSSON (1892-1976): "Studentteater", signerad P. Månsson, olja på duk, ca 90x120 cm

Duken något ospännd

690661

2019-10-19