Divan

Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIVAN, 1900-talets slut, klädsen i silvergrå plysch, på hjultrissor i mässing, svarvade ben, sitthöjd ca 45, 210x90 cm

Slitage samt fläckar på klädsel

690662

2019-10-19