Edition luxe Omega Suverän armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA SUVERÄN, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, senare armband fixoflex, ref nr. 2400-6, verk nr. 10370966, kaliber nr. 30T2PC, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

690663

2019-10-27