Erik Hermansson karikatyr av Lennart Hyland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HERMANSSON (1903-1976): Karikatyrporträtt föreställande Lennart Hyland, signerad Hermansson, daterad -52, pastell, med personlig dedikation á tergo, ca 27x20 cm

Ej examinerad ur ramen

690681

2019-10-19