Bord allmoge

Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, allmoge, 1800-tal, med låda på ena kortsidan, avsmalnande ben, handtag i form av bronsring, bemålat i pärlgrått höjd ca 67 samt 83x46

Bruks och åldersrelaterat slitage, mittsprica på skivan

690687

2019-10-19