Bord allmoge
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, allmoge, 1800-tal, med låda på ena kortsidan, avsmalnande ben, handtag i form av bronsring, bemålat i pärlgrått höjd ca 67 samt 83x46
Bruks och åldersrelaterat slitage, mittsprica på skivan
690687
2019-10-19