Byrå Louis Seizestil

Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, fanerad i mahogny, 1900-talets början, Louis Seizestil, halvmåneformad skiva i marmor, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 88, 104x42 cm, nyckel saknas

Slitage, märken

690700

2019-10-20