Klubbat för:
380 EUR
Utropspris
400 EUR
KAJ FRANCK, VAS, "Prisma", signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö -63, blått, gultonat och klart glas, höjd 14,5 cm.
Sedvanligt slitage
690701
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här