Kaj Franck Prisma vas

Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

400 EUR

KAJ FRANCK, VAS, "Prisma", signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö -63, blått, gultonat och klart glas, höjd 14,5 cm.

Sedvanligt slitage

690701

2019-11-03