Byrå 1700-tal rokoko

Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, furu, 1700-talets mitt, rokoko, välvd front, 3 lådor, stenskiva, beslag i brons, höjd ca 79, 110x59 cm, nyckel saknas

Märken, slitage, skivan med nagg samt kantretuscher

690702

2019-10-20