Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, furu, 1700-talets mitt, rokoko, välvd front, 3 lådor, stenskiva, beslag i brons, höjd ca 79, 110x59 cm, nyckel saknas
Märken, slitage, skivan med nagg samt kantretuscher
690702
2019-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här