Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skiss från Stora Nassa - 1971", signerad Roland S, akvarell, bildmått ca 38,5x20 cm
Med dedikation
690703
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här