Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S p.t, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm
Med dedikation, gulnad passepartout
690711
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här