Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALLAN D´ARCANGELO (1930 - 1998): serigrafi, "Homage à Picasso", signerad, daterad 73, numrerad 2/15, bildmått ca 75x55 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
690717
2019-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här