Allan D´Arcangelo

Allan D´Arcangelo
Allan D´Arcangelo

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ALLAN D´ARCANGELO (1930 - 1998): serigrafi, "Homage à Picasso", signerad, daterad 73, numrerad 2/15, bildmått ca 75x55 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

690717

2019-10-25