Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997): "Malom" (stor), signerad Victor Vasarely, numrerad 236/300, färgserigrafi, 1978, ca 90x75 cm,

PROVENIENS: Galerie Börjeson, Malmö

690721

2019-10-27