Vilhelm Bjerke Petersen

Vilhelm Bjerke Petersen
Vilhelm Bjerke Petersen
Vilhelm Bjerke Petersen
Vilhelm Bjerke Petersen
Vilhelm Bjerke Petersen
Vilhelm Bjerke Petersen

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (2) Kompositioner, signerad Vilh Bjerke Petersen, 74/150, litografier, bildyta ca 23x16 cm

Kuntoraportti

690736

Päivämäärä:

2019-10-18