Vilhelm Bjerke Petersen
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (2) Kompositioner, signerad Vilh Bjerke Petersen, 74/150, litografier, bildyta ca 23x16 cm
Kuntoraportti
690736
Päivämäärä:
2019-10-18