Bordssurtout

Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout
Bordssurtout

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSSURTOUT, nysilver, 1800-talets slut, sannolikt England, ställ med genombruten gallerdekor för 7 flaskor, slipad dekor, höjd ca 33 cm

Försilvring med slitage

690738

2019-10-17