Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSSURTOUT, nysilver, 1800-talets slut, sannolikt England, ställ med genombruten gallerdekor för 7 flaskor, slipad dekor, höjd ca 33 cm
Försilvring med slitage
690738
2019-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här