Tvättbalja koppar

Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar
Tvättbalja koppar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARKITTEL på trefot, tidigt 1900-tal, höjd ca 45 cm, diameter på 69 cm.

Slitage, oxidering

690751

2019-10-18