Tvättbalja koppar
Vollendet
2019-10-18
690751
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KOPPARKITTEL på trefot, tidigt 1900-tal, höjd ca 45 cm, diameter på 69 cm.
Slitage, oxidering