Lasse Åberg Älg Mickey Moose

Lasse Åberg Älg Mickey Moose
Lasse Åberg Älg Mickey Moose
Lasse Åberg Älg Mickey Moose
Lasse Åberg Älg Mickey Moose
Lasse Åberg Älg Mickey Moose
Lasse Åberg Älg Mickey Moose

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940), Mickey Moose, signerad och numrerad 21/150, färglitografi, bildmått ca 32x50 cm

690755

2019-10-18