Märklin lok spår Ho
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN LOK, 3 st, spår Ho,1970-80-tal, bestående av rälsbuss 3028, diesellok 3074 samt diesellok 3078, samtliga i fabriksförpackningar
Förpackningar med smärre slitage, funktioner ej testade
690761
2019-10-19