Märklin lok spår Ho

Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK, 3 st, spår Ho,1970-80-tal, bestående av rälsbuss 3028, diesellok 3074 samt diesellok 3078, samtliga i fabriksförpackningar

Förpackningar med smärre slitage, funktioner ej testade

690761

2019-10-19