Poudreuse

Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUDREUSE, sengustavainsk, 1800-talets början, fanerad med mahogny, med tre blindlådor, överdel med inredning och spegel, skrivskiva dekor av pärlstav, fotavslut med mässingshylsor, höjd 75, 79x42 cm, nyckel finns

Slitage, märken, spirckor

690765

2019-10-18