KG Nilson

KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K.G NILSON (född 1942): "Till J S Bach", signerad och daterad KG Nilson 2001, 52/150, färgserigrafi, bildmått 34,5x48,5 cm

690767

2019-10-18