Arvid Ahlberg oljemålning
Valmis
2019-10-18
690777
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ARVID AHLBERG (1851-1932): Vingafyr, signerad och daterad Ahlberg -98 (1898), olja på duk, 38x55 cm