Arvid Ahlberg oljemålning

Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARVID AHLBERG (1851-1932): Vingafyr, signerad och daterad Ahlberg -98 (1898), olja på duk, 38x55 cm

690777

2019-10-18