Frank Stone, oljemålning

Frank Stone, oljemålning
Frank Stone, oljemålning
Frank Stone, oljemålning
Frank Stone, oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRANK STONE(1800-1854): tillskriven, porträtt av kvinna, olja på pannå, osignerad, mått ca 25x35 cm

690786

2019-10-19