Kaj Bojesen figur

Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur
Kaj Bojesen figur

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAY BOJESEN (1886-1958), figur, stor garder, bemålat trä, höjd ca 100 cm, bredd ca 28 cm

Skador och slitage, bajonett saknas

690789

2019-10-21