Håkan Rehnberg litografi

Håkan Rehnberg litografi
Håkan Rehnberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HÅKAN REHNBERG (född 1953): Komposition, signerad och daterad 1997, 156/290, färglitografi, bladmått 56x41 cm

Zustandsbeschreibung

690802

2019-10-18