Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HÅKAN REHNBERG (född 1953): Komposition, signerad och daterad 1997, 156/290, färglitografi, bladmått 56x41 cm
Zustandsbeschreibung
690802
2019-10-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner