Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ULLA PROCOPÉ, (1921-1968), servis, 12 delar, "Valencia", arabia, 1900-talets senare hälft, 10 kaffekoppar med fat, skärbräda samt uppläggningsfat, diam 36 cm.
Bruksslitage.
690805
2019-10-18