Ulla Procopé

Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

ULLA PROCOPÉ, (1921-1968), servis, 12 delar, "Valencia", arabia, 1900-talets senare hälft, 10 kaffekoppar med fat, skärbräda samt uppläggningsfat, diam 36 cm.

Bruksslitage.

690805

2019-10-18