Corpus Christi

Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi
Corpus Christi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CORPUS CHRISTI, 1800-tal, bemålat och skuret trä, längd 66 cm

Skador och slitage

690814

2019-10-18