Matsalsgrupp 1900-tal
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATGRUPP, 11 dlr, 1900-tal, bemålat, bestående av: 8 stolar Svenska modellen, 1 par karmstolar, matbord, bordet höjd 74, diameter 120, 3 iläggsskivor vardera 55 cm
Smärre bruksslitage
690820
2019-10-18