Matsalsgrupp 1900-tal

Matsalsgrupp 1900-tal
Matsalsgrupp 1900-tal
Matsalsgrupp 1900-tal
Matsalsgrupp 1900-tal
Matsalsgrupp 1900-tal
Matsalsgrupp 1900-tal
Matsalsgrupp 1900-tal
Matsalsgrupp 1900-tal

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATGRUPP, 11 dlr, 1900-tal, bemålat, bestående av: 8 stolar Svenska modellen, 1 par karmstolar, matbord, bordet höjd 74, diameter 120, 3 iläggsskivor vardera 55 cm

Smärre bruksslitage

690820

2019-10-18