Salongsgrupp i gustaviansk stil
2019-10-18
690826
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, klädd i blommig textil, soffans längd 211, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, smärre fläckar