Oidetifierad konstnär

Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDETIFIERAD KONSTNÄR, motiv med segelbåtar, olja på duk, osignerad, mått ca 82x47 cm

Lagningar a tergo, viss krackelyr

690827

2019-10-20