Ruben Hedlander

Ruben Hedlander
Ruben Hedlander
Ruben Hedlander
Ruben Hedlander
Ruben Hedlander
Ruben Hedlander

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUBEN HELEANDER (Född 1931): Solnedgång, signerad Helander, olja på duk, ca 90x63 cm

690840

2019-10-20