3 st apostlaskedar i silver

3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver
3 st apostlaskedar i silver

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

APOSTLASKEDAR, 3 st, silver, oidentiferade stämplar, slutet av 1800-talet, total vikt ca 173 g

690847

2019-10-20